Rejestracja Ginekologia
Rejestracja Stomatologia

Medycyna estetyczna

Młoda i pięknie prezentująca się skóra to marzenie wielu z naszych Pacjentów. W gabinecie Medicus, poprzez realizację zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, pragniemy prowadzić profilaktykę procesów starzenia się skóry, wraz z redukcją jego skutków. Wszystkie zabiegi, jakie realizujemy pozwalają na spełnienie potrzeb oraz oczekiwań Pacjentów.

Medycyna estetyczna stanowi alternatywę dla pacjentów, którzy nie chcą poddawać się znacznie bardziej inwazyjnym zabiegom, lecz wciąż pragną znacząco poprawić swój wygląd. Jest ona także całkowicie bezpieczna, a zabiegi wykonywane w jej zakresie nie wymagają poważnych przygotowań przed ich realizacją, ani rehabilitacji tuż po ich wykonaniu.

Najważniejszą kwestią dla naszych specjalistów pozostaje bezpieczeństwo i komfort pacjentów, stąd też wszystkie zabiegi w gabinecie Medicus wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie. Aby umożliwić naszym Pacjentom uzyskanie pożądanego wyglądu skóry, realizujemy następujące zabiegi z zakresu medycyny estetycznej:

  • Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego
  • Terapię z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (tzw. wampirzy lifting)
  • Mezoterapię
  • Botoks

Efektem podejmowanych działań jest skóra, która jest nie tylko wizualnie młodsza, ale też odżywiona i zdrowsza. Dzięki medycynie estetycznej nasi pacjenci mogą na nowo cieszyć pięknym wyglądem, który nieodzownie łączy się ze wzrostem pewności siebie! Pożądany wygląd to źródło lepszego postrzegania siebie, a wszystko to możliwe jest do osiągnięcia w gabinecie Medicus!

Lekarzem wykonującym
zabieg jest
dr. Ismaiel Salloum
Ginekolog

Zamieszczony cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Do wizyty umówionej poza godzinami pracy kliniki doliczamy 100 zł.

Implanty dla Ciebie
Powód do uśmiechu. Implanty dentystyczne to najlepsza alternatywa po utracie naturalnych zębów.

Wszczepienie implantu z koroną zębową pomoże wyeliminować konieczność spiłowania lub uszkodzenia korzenia sąsiednich zębów. Dzięki temu można również wyeliminować potrzebę zakładania więcej niż jednej korony.
Chcesz uzyskać wspaniały uśmiech bez gotówki?
Korzystając z płatności ratalnej można sfinansować zakup wszystkich zabiegów oferowanych w naszej Klinice stomatologicznej
Dowiedz się więcej
Umów wizytę online
Lub zadzwoń
533 343 535
94 347 13 70
wyślij
Kontakt
Przyjedź do nas!