Rejestracja Ginekologia
Rejestracja Stomatologia

O Nas

Gabinet
Zapraszamy do naszej kliniki znajdującej się na ul. 1go Maja w Koszalinie. Zapewniamy szereg usług stomatologicznych i ginekologicznych.
W pracy nad pięknym i zdrowym uśmiechem pacjentów stosowane są nowoczesne technologie oraz światowe standardy leczenia. Nasz Gabinet Stomatologiczny współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi laboratoriami, które gwarantują pacjentom najwyższą jakość wykonanych prac protetycznych i ortodontycznych.
Centrum Medyczne Medicus proponuje swoim pacjentkom kompleksową opiekę lekarską w zakresie ginekologii i położnictwa. Oferujemy szeroki wachlarz usług ginekologiczno-położniczych kobietom na każdym etapie życia, a także w ciąży.

Co nas wyróżnia?
-Doświadczeni lekarze
-Najlepszy na świecie sprzęt USG
-Najwyższej klasy wyposażenie gabinetów ginekologicznych

Nasze Pacjentki mogą liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście do każdego problemu, a dzięki dysponowaniu najwyższej klasy sprzętem medycznym na najdokładniejszą diagnostykę i skuteczne leczenie.

Zachęcamy do regularnych wizyt kontrolnych, które są niezwykle istotne. Nie tylko pomagają uniknąć niektórych chorób i powikłań, lecz także podjąć leczenie w odpowiednim czasie.

Specjaliści ginekologii pracujący w Centrum Medicus dysponują nie tylko aktualną wiedzą z zakresu medycyny, lecz także doświadczeniem klinicznym popartym wieloletnią pracą w szpitalu wojewódzkim w Koszalinie.

Gabinet
Kontakt
Przyjedź do nas!