O nas

Stomatolog, dentysta w Koszalinie

Początek działalności NZOZ „Medicus” jest ściśle związany z Prywatną Praktyką Stomatologiczną dentysty Renaty Krężał-Salleum. To właśnie wspomniana marka stanowiła bazę dla naszego gabinetu, który rozpoczął swoją działalność w 2000 roku. Dzięki temu mógł się on pochwalić mianem pierwszego niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej w Koszalinie, który posiadał w swojej ofercie świadczenie usług zarówno z dziedziny stomatologii, jak i ginekologii.

Dentysta dla Twoich potrzeb

Naszym mottem jest dołożenie wszelkich starań aby zapewnić naszym klientom dostęp do wykwalifikowanej kadry oraz sprawdzonego, nowoczesnego sprzętu. Dlatego nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach, sympozjach i kongresach. Ich starania zaowocowały znajdującą się w zakładzie kolekcją certyfikatów i dyplomów którymi zostali odznaczeni. Każdy pracujący u nas dentysta posiada dostęp do bogatego zaplecza w postaci zaawansowanych urządzeń, pozwalających na przeprowadzanie różnorodnych zabiegów stomatologicznych.

Usługi świadczone w naszym gabinecie w Koszalinie:

 • Stomatologia zachowawcza

  Podstawowym zabiegiem w naszej ofercie jest stomatologia zachowawcza, polegająca na zapobieganiu i bezbolesnym leczeniu najpopularniejszej przypadłości zębów w postaci próchnicy. Dokonywana przez nas diagnostyka odbywa się z użyciem pracowni rentgenowskiej, pozwalającej na wykonanie zdjęcia bezpośrednio z fotela stomatologicznego.
 • Stomatologia estetyczna

  Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii oferujemy także możliwość poprawy wyglądu uśmiechu przy pomocy stomatologii estetycznej. Pomimo tego, że jest to stosunkowo świeża pozycja w dentystycznej ofercie, błyskawicznie zyskuje na popularności i przyciąga do siebie tłumy osób marzących o olśniewających zębach.
 • Protetyka

  Jeżeli zęby naszych pacjentów wymagają odtworzenia ich prawidłowego układu podejmujemy się tego zadania poprzez szereg profesjonalnych usług protetycznych.
 • Endodoncja

  W przypadku silnie zniszczonych zębów nasz zakład zajmuje się także endodoncją, znaną powszechnie jako leczenie kanałowe.
 • Chirurgia stomatologiczna

  Jeżeli nie istnieje możliwość uratowania chorego zęba, oferujemy zabieg jego całkowitego usunięcia w ramach chirurgii stomatologicznej.
 • Komfort pacjenta – narkoza

  Aby zapewnić możliwie najmniejszy dyskomfort podczas zabiegów, gwarantujemy naszym pacjentom możliwość leczenia przy znieczuleniu ogólnym, dokonywanego przez profesjonalnego anestezjologa. Wśród metod walki z bólem proponujemy także sedacje - czyli użycie gazu rozweselającego, który oprócz zmniejszenia podrażnienia nerwów pomaga naszym pacjentom walczyć ze strachem przed leczeniem. Jest ona szczególnie przydatna w przypadku zabiegów dokonywanych na młodszych pacjentach.
 • Stomatologia dziecięca

  W przypadku leczenia dzieci oferujemy kompleksową obsługę, która obejmuje także możliwość kolorowego wypełnienia zębów z ubytkami.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że do pełni zadowolenia pacjentów niezbędna jest również odpowiednia atmosfera, która pomoże im odprężyć się na chwilę przed zabiegiem. Nasi stomatolodzy posiadają przyjazne i życzliwe nastawienie, zapewniające odpowiedni relaks odwiedzających nas pacjentów.

Termin wizyty jest z reguły dopasowywany do harmonogramu wizyt, jednak często jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie kompleksowych usług w ciągu zaledwie kilku dni. Zdajemy sobie sprawę z wagi problemów stomatologicznych naszych klientów i zależy nam na ich rozwiązaniu tak szybko, jak to tylko możliwe.

Gabinet w Koszalinie

Miejsce funkcjonowania naszego znajduje się w centrum miasta Koszalin, a dokładniej w kompleksie mieszkaniowo-usługowym "Milenium" przy ul. 1-go Maja 20/9.

Zapraszamy do telefonicznego kontaktu lub osobistej wizyty w naszym gabinecie!

dentysta, stomatolog Koszalin