Ginekolog - Koszalin

BADANIA PRENATALNE - CERTYFIKAT FMF

Wszystkim przyszłym mamom oferujemy specjalne badania prenatalne, które pozwolą określić zdrowie dziecka jeszcze przed jego narodzinami. Są to badania przeznaczone dla kobiet będących pomiędzy 11 a 14 tygodniem ciąży. Głównym celem badania jest wykrycie zespołów genetycznych. Badanie składa się z dwóch etapów: na początku przeprowadzane jest USG przezierności karkowej (NT), kości nosowej (NB), po czym dokonuje się badania przepływów w sercu i naczyniach płodu. Następnie ginekolog przystępuje do zrobienia testu podwójnego - mowa o pobraniu i oddaniu do analizy krwi matki.

Nasz klinika posiada Certyfikat FMF (Fetal Medicine Foudation). Jest to jedyny ośrodek na świecie, który prowadzi i certyfikuje badania prenatalne.

Zajmujemy się również wykonywaniem badań USG w nowoczesnej odsłonie. Oglądanie dziecka przed jego narodzinami to dla rodziców niezapomniane przeżycie. Dzięki nowoczesnym metodom w postaci USG 3D lub 4D możliwy jest jeszcze lepszy wgląd w życie maluszka. Badanie przypomina oglądanie filmu - rodzice mogą oglądać maluszka w czasie rzeczywistym oraz dokładnie mu się przyjrzeć. Takie badanie jeszcze bardziej pomoże w ocenie zdrowia dziecka i matki.

Wszystkie badania przeprowadzane w naszym zakładzie są dostosowane do standardów określonych przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne. W pracy wykorzystujemy nowoczesny aparat General Electric - Voluson E6.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do kobiet zamieszkujących Koszalin i jego okolice.

Zapraszamy przyszłych rodziców do naszego gabinetu.

 

Wykonujemy badania najnowszym aparatem firmy General Electric - Voluson E6voluson-h160

Wszystkie badania wykonujemy wg standardów Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Posiadamy odpowiednie certyfikaty i umiejętności.

Możliwość nagrania wszystkich badań na płyty DVD!

Badania USG 3D i 4D pozwalają na oglądanie dziecka w przestrzeni, w czasie rzeczywistym w postaci filmu, daje możliwość obserwacji ruchów płodu, analizy jego budowy, struktury szkieletowej, zachowań nienarodzonego dziecka, a także diagnostyka wad dziecka.

 


Współpracujemy z:

  • Klinika niepłodności  InviMed GdańskI - Europejskie centrum macierzyństwa
  • współpraca z andrologiem
  • Szkoła rodzenia